Zamówienia złożone od dnia 13.06.2018r. będą realizowane od dnia 05.07.2018r.
Fajerwerki sklep

Regulamin sklepu

Regulamin promocji


Regulamin sklepu

Dokonywanie zakupów na naszej witrynie jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Sklep Internetowy pod adresem speed-fajerwerki.pl jest własnością firmy "SPEED" Paulina Ofiara.
 2. Zamówienia przyjmowane są poprzez wysłanie znajdującego się na stronie speed-fajerwerki.pl specjalnego formularza zamówień.
 3. Wszystkie ceny podane w ofercie sklepowej są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesłania zamówionych towarów.
 4. Użyte w regulaminie określenia oznaczają:
  • Kupujący - każda osoba dokonująca zakupów w tym sklepie internetowym
  • złożenie zamówienia - wypełnienie przez Kującego formularza zamówienia znajdującego się na stronach sklepu,
  • czas realizacji zamówienia - to okres od momentu złożenia przez Kupującego zamówienia - do chwili wysłania przesyłki na adres wskazany przez Kupującego. Okres ten obejmuje wyłącznie dni robocze.
 5. "SPEED" Paulina Ofiara zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. W takim wypadku na stronie sklepu zostaną opublikowane stosowne uaktualnienia.

ZAMÓWIENIA

 1. Kupujący zobowiązany jest podać prawidłowe dane osobowe w formularzu zamówieniowym, a w szczególności:
  • prawidłowy i poprawny adres zamieszkania,
  • prawidłowy i poprawny numer telefonu kontaktowego,
  • poprawny, ważny adres e-mail wykorzystywany do korespondencji.
 2. Każde poprawnie złożone zamówienie potwierdzane jest poprzez automatyczne wysłanie przez sklep na adres podany w formularzu zamówieniowym. Jeżeli taki e-mail nie dotarł do Państwa, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail'owy.
 3. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta realizowane są w pierwszej kolejności następnego dnia roboczego.
 4. Za zakupiony towar można zapłacić poprzez:
  • przelew bankowy,
  • e-przelewem (płatności on-line),
  • gotówka (osobiście).
 5. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

WYSYŁKA i ZWROTY

 1. Złożone przez Państwa zamówienia realizowane są według kolejności przychodzących zgłoszeń.
 2. Zakupiony towar wysyłany jest pod wskazany przez Kupującego adres najczęściej w ciągu 2-5 dni roboczych.
 3. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru termin może ulec wydłużeniu do 14 dni roboczych, o czym po otrzymaniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 4. W przypadku przedpłaty na konto, zakupiony towar wysyłany jest natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
 5. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący. Ceny przesyłek uzależnione są od wagi całości zamówionego towaru oraz odległości adresu zamieszkania klienta. Przesyłki dostarczane są transportem własnym.
 6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, Kupujący ma prawo do rezygnacji z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem (proszę podać numer konta na jakie mamy przelać pieniądze).
 7. W przypadku wadliwych towarów, gwarantujemy ich wymianę na towar nieuszkodzony, pod warunkiem gdy produkt:
  • nie był używany,
  • nie został uszkodzony z winy klienta i jest kompletny,
  • zostanie przesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginałem dowodu zakupu.
 8. Informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt.

Drodzy Klienci

25 maja 2018 r. wchodzą w życie nowe regulacje Unii Europejskiej, dotyczące ochrony danych osobowych (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Zgodnie z nowymi przepisami firma „SPEED” Ofiara Paulina, ul. Plac Wolności 59, 36-100 Kolbuszowa informuje Państwa o tym w jaki sposób korzystamy z powierzonych przez Państwa danych osobowych.

Kupujący oświadcza, iż został poinformowany, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest firma „SPEED” Ofiara Paulina, z siedzibą w Kolbuszowej, przy ulicy Plac Wolności 59, adres email:speed06@poczta.fm.
 2. Przysługuje mu prawo dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.
 3. Przysługuje mu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych osobowych (Urząd Ochrony Danych Osobowych).
 4. Jego dane osobowe będą przetwarzane przez okres 15 lat, a po tym czasie usunięte, chyba że udzielona zgoda zostanie przez Kupującego wcześniej cofnięta.
 5. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być osoby lub podmioty współpracujące z firmą „SPEED” Ofiara Paulina przy realizacji zadań związanych z logistyką i transportem.
 6. Podanie danych firmie „SPEED” Ofiara Paulina jest dobrowolne.
 7. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
 8. Kupujący oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie oraz modyfikację danych.
 9. Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie ofert handlowych z firmy "SPEED" Ofiara Paulina